Go to Top

Transport

Transport paliw

Firma PAPI SERVICE świadczy usługi z zakresu krajowego i międzynarodowego transportu paliw. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów instytucjonalnych, koncernów oraz mniejszych podmiotów gospodarczych owocuje najwyższym poziomem usług, terminowością i bezpieczeństwem dostaw. Nowoczesny sprzęt oraz wysoko wykwalifikowana kadra gwarantują bezpieczeństwo i pełną kontrolę tak przy czynnościach za/rozładunkowych jak i w trakcie samego przewozu paliwa.

Bardzo duża różnorodność taboru, obejmująca w swym zbiorze zarówno wielonapędowe pojazdy dystrybucyjne o pojemnościach 6-12 tys. litrów, zestawy dystrybucyjne w konfiguracjach 18–33 tys. litrów, zespoły dostawcze do 38 tys. litrów czy wieloproduktowe jednostki przystosowane do przewozu materiałów chemicznych, bitumów etc., stanowi o szerokich możliwościach w zaopatrzeniu nawet najbardziej wymagającego klienta.

Używane przez naszą spółkę pojazdy najnowszej generacji, przyczyniają się nie tylko do bezpieczeństwa w transporcie, ale poprzez rozwiązania przyjazne środowisku i poprawiające ergonomię pracy kierowcy, wpływają bezpośrednio na ekonomikę firmy, jej konkurencyjność na rynku i sprawność działania.